0%

■ درباره هلدینگ عابدپور

گروه مهندسی ساختمانی عابدپور در سال 1380 در تهران با هدف فعالیت در زمینه طراحی سازه - مشاوره -نظارت و اجرا – بازسازی - مشارکت و ساخت پروژه های– اداری – تجاری – بیمارستانی - مجتمع و برجهای مسکونی- صنعتی و آموزشی فعالیت خود را آغاز کرد .

بیشتر ...

■ محبوبترین پروژه ها■ درباره هلدینگ عابدپور
.

هلدینگ ساختمانی عابدپور در سال 1380 در تهران با هدف فعالیت در زمینه طراحی سازه ، مشاوره ، نظارت و اجرا ، بازسازی ، مشارکت و ساخت پروژه های ، اداری تجاری – بیمارستانی – مجتمع و برجهای مسکونی – صنعتی ، آموزشی و دانشگاهی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه به مدریت جناب آقای مهندس یعقوب عابدپور با شعار تعهد در کار و نو آوری در طراحی و اجرا به همراه گروهی از کارشناسان و متخصصین  مرتبط در این حوزه توانسته اند در این سالها موفقیت های چشمگیری را کسب نمایند و در کنار همکاری با معماران و مشاوران تراز اول بر شعار سازمانی خود تاکید نمایند.

هلدینگ ساختمانی عابدپور در مسیر توسعه فعالیت خود همواره از مجربترین متخصصین فنی ، مهندسی ، هنری و مدیریتی در جهت افزایش کیفیت پروژه های خود استفاده نموده است و ماحصل آن کسب مقام درفستیوال های  داخلی و  بین المللی بوده است.

جوایز و افتخارات

برنده مستر پرایزمعماری آمریکا 2018

رتبه اول جامعه معماران آمریکا سال 2016

فینالیست جهانی معماری آمستردام 2018

فینالیست جهانی معماری برلین آلمان 2017

رتبه سوم بخش ساختمان های تک واحدی جایزه معمار 1395

همکاری ها

از جمله همکاری های  این مجموعه با گروه مهندسین مشاور عمارت خورشید (مدریت دکتر بهروز منصوری)مهندسین مشاور موج نو (مدیریت مهندس شاهین حیدریلیدا الماسیان)مهندسین مشاور منظر بوم نقش    ( مدیریت دکتر شهاب میرزاییان )مهندسین مشاور ماهر و همکارانمهندسین مشاور نقش آفرین مهرازمهندسین مشاور تارا طرحمهندسین مشاور اونیکس دژمهندسین مشاور ایران بن می توان نام برد. باید خاطر نشان کرد این مجموعه با توجه به نظام مدیریت خود همواره مورد اعتماد جامعه و معماران بوده و در این راستا همواره توسعه و مشارکت در پروژه های مختلف را از اهداف و هدف مندی های خود اعلام میدارد و در جهت توسعه فعالیت خود همکاری با سازمان ها و بخش های خصوصی را مد نظر دارد و از پیشنهاد مشارکت و سرمایه گذاری های مناسب استقبال مینماید.

■ جوایز و افتخارات

.

.

■ تیم ما

یعقوب-عابدپور

مهندس یعقوب عابدپور

کارشناس ارشد عمران ( گرایش مهندسی زلزله )
مهندس پایه یک نظام مهندسی
طراحی – نظارت – اجرا

رضا فقیهی نیا

کارشناس عمران

جواد عابدپور

کارشناس عمران

مهرداد فقیهی نیا

کارشناس ارشد عمران

نجمه منزلی

کارشناس ارشد عمران

محمد قنبری

کارشناس عمران

احسان روستاپور

کارشناس عمران

احسان رشیدزاده

کارشناس عمران

فریده جعفرزاده

کارشناس معماری و معمار داخلی

احسان طلایی

کارشناس حسابداری

FA